Zaawansowany audyt SEO - Zadbaj o kondycję swojej witryny

Znów o nas piszą

Tym razem aż dwie recenzje!
Pierwszą z nich zamieścił Artur Strzelecki:

Artur przeprowadził głęboką analizę błędów naszego systemu :D za co jesteśmy wdzięczni - o kilku uwagach już wiedzieliśmy, inne zostały wpisane na listę DOTO.
Oto jak kończy swój artykuł Artur i to nam się w nim najbardziej podobało:
"SiteCondition to narzędzie bardzo ciekawe. Dobrze stworzone technologicznie. Posiada własne roboty skanujące, indeksujące i oceniające. Widać ogrom włożonej pracy w przygotowanie go do sprawnego działania. Ponadto z narzędzia przebija spora dawka wiedzy na temat SEO i tego jak „strona powinna być robiona”."

Zapraszamy do lektury.


No i druga recenzja, której autorem jest Jakub Brożyna:

To, co w jego recenzji najbardziej przypadło nam do gustu to:
"Twórcy nie ukrywają, że system został dopasowany do zoologicznych aktualizacji Google, Pandy i Pingwina. Wisienką na torcie jest możliwość wygenerowania pliku disavow, który można umieścić w panelu GWT."
Tak właśnie jest - SiteCondition - to jest narzędzie do kompleksowej analizy witryny  i to w inny sposób jak oferują to inne narzędzia - nie skupiamy się na H1, H2, H3, tytule i opisie, ale na analizie witryny pod kątem czynników, które nie tyle mogą poprawić widoczność witryny w wyszukiwarkach, co ją pogorszyć. Właśnie to wyróżnia nasz system od innych.

Zapraszamy do lektury.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, które mogą być już zapisane w folderze przeglądarki na dysku użytkownika. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i zaufania.

Akceptuję wykorzystanie plików cookie